תוכנית האמינות שלנו


כשניגשים לקראת רכישת דבר גדול וחשוב כגון ספר תורה מפואר, תפילין לילד או לנכד, חשוב להיות בטוחים במאת האחוזים שאתם מקבלים מוצר כשר ומהודר כפי שרציתם. בתחום הסת"ם ניתן בקלות "ליפול לידיים" הלא נכונות - רמאות או חוסר מקצועיות וידע בסיסי נפוצים בתחום זה, וללקוח שאינו מתמחה בתחום, ולו במעט, אין כל כך את תחושת הביטחון הזאת.


לנו ב"הידור הסת"ם" חשובה תחושת הביטחון שלכם. חשוב לנו להיות אמינים כלפיכם, כמה שאפשר.

להלן נציג את האפשרויות אותם אנו מציעים וממליצים לכם, ברכישת תפילין וס"ת אצלינו:


1. פגוש את הסופר שלך

כל קונה זכאי להכיר את הסופר שכותב את התפילין / ס"ת שלו, ללא תוספת מחיר, טלפונית או בפגישה אישית*, על מנת להתרשם מדמות הסופר. אנו ממליצים על היכרות אישית זאת, המחזקת את תחושת הביטחון בכשרות והידור המוצר, ומגבירה את תחושת האחריות שברכישתו.


2. ברור את הפרשיות שלך

במידה והלקוח מעוניין לברור את פרשיות התפילין היפות ביותר בעצמו, אנו מאפשרים בשמחה**. במידה והלקוח מעוניין לסמוך עלינו בבחירת הפרשיות, אנו נשלח ללקוח את תמונת הפרשיות שבחרנו למייל. תמונת הפרשיות תישאר אצל הלקוח למעקב ולאפשרות צפייה בכל עת. גם אנחנו שומרים את תמונות הפרשיות של הלקוחות שלנו, לצורך מתן שירות עתידי.


3. טקס הכנסת הפרשיות

ישנה אפשרות לטקס הכנסת הפרשיות במעמד ילד בר המצווה ובני המשפחה. חוויה גדולה לילד מחד, ומאידך זוהי עוד נקודה לחיזוק בטחונכם: לדעת שהפרשיות הוכנסו לתפילין בכשרות ולשם מצות תפילין על ידי אדם ירא שמים. למידע נוסף בנושא זה לחץ כאן


4. שקיפות מלאה

כל שאלה הנוגעת לקנייתכם תענה. אנו נעדכן אתכם בסטטוס ההזמנה במידה ותתעניינו, בכל עת. חשוב לנו לא להסתיר מכם דבר בכל הקשור לקנייתכם.


4. תעודות הכשר

חשוב לכל מי שמעוניין לקנות תשמישי קדושה, שיהיו בהשגחת רבנים מוכרים. אנו מתכבדים להזמין אותך לעיין ברשימת ההשגחות וההכשרים של מוצרינו, לחץ כאן.* פגישה אישית מותנית בהסכמת הסופר ובמקום ובזמן המוסכמים בין הלקוח לסופר

** לפי הנמצא מלאי